Site icon Irena Firs

Умови використання

Інтернет-магазин irenafirs.com.ua (далі – Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

  1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті irenafirs.com.ua, Покупець погоджується із цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті irenafirs.com.ua
Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою (аналіз даних про продаж товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронне розсилання).

1.3 Реєструючись на сайті irenafirs.com.ua Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та своїх контактних даних.

  1. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВ.

2.1. Замовлення приймаються через сайт irenafirs.com.ua

2.2. Час прийому дзвінків та обробки замовлень:

Пн-Сб: 10:00 до 20:00
Нд: Вихідний

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв’яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки.

2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину за телефоном (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв’язку тощо).

  1. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом “Доставка та оплата”.

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку знадобиться більше 5 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень та у зв’язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення тощо) або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин irenafirs.com.ua не бере на себе жодних зобов’язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов’язаних із невчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення, зв’язавшись з оператором інтернет-магазину irenafirs.com.ua

  1. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість та якість одержуваного товару.
Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок.

  1. ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ.

5.1 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні терміни гарантії, Покупець при оформленні замовлення повинен уточнити у представника інтернет-магазину гарантійні терміни на товари, щоб уникнути непорозумінь.

5.2. Встановлений виробником гарантійний термін обчислюється з дня отримання товару Покупцем або надсилання товару Покупцю через обрану Покупцем службу доставки.

  1. УМОВИ УГОДИ.

6.1 Інтернет-магазин irenafirs.com.ua залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов’язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати від такого інтернет-магазину повідомлення.

6.2 Інтернет-магазин irenafirs.com.ua зобов’язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

  1. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

7.1 Інтернет-магазин irenafirs.com.ua у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін.

7.2 Інтернет-магазин irenafirs.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання або неможливості використання цього сайту.

Exit mobile version